Čtvrtek 20.7.2023

Ráno se děti probudily a čekalo je menší překvapení, či možná zmatení? Všichni vedoucí na sobě měli přidělané jméno a stali se někým jiným. Z naší hlavní vedoucí Monči se stal instruktor Ondra, ale chudák, neposlala si až do nástupu, jako to většina instruktorů provozuje, nýbrž byla vedoucím dne a tak vstávala na rozcvičku a organizovala tábor, skoro stejně jako vždycky. Hlavní programačkou se stala instruktorka Linda, která loni dělala program, takže vše bylo v nejlepších rukách. Linda se s tím úkolem popasovala výtečně a celý den zvládla na jedničku. Při první etapce zvládla zaimprovizovat a zahrát více kol, protože naše dětičky měly odehráno za 2 minuty.

A to chodily poslepu, protože ne vždy jsou podmínky pro pohyb v džungli ideální a je potřeba natrénovat i pohyb v temnotě. Navíc si děti vyzkoušely, jak těžké je někoho řídit a navigovat, a to dokonce dva spoluhráče zároveň.

Odpoledne se pak konečně hrály sporty. Tentokrát děti nehrají za svůj oddíl, ale vytvořili jsme jim nové týmy. Maláčci hrají s maláčky a velcí s velkýma. Kromě klasické přehazky se hraje něco mezi házenou, discogolfem a občas to připomíná rugby. Malé děti hrají také hru Monki, takové kuželkové šipky. Večer se pak zahrála rychlá etapka v konírně a zbytek dne měly děti volno. Pro všechny ten den byl náročný, ale zároveň velmi poučný.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *