Třetí den superhrdinů

16/7/2019

Patronem úterního dne byl Black Panther a dopoledne (po rozcvičce, ranní hygieně a snídani) bylo našim úkolem najít jeho zemi, a tou je Wakanda. Tato etapová hra byla založena hlavně na štěstí, jelikož jsme cestu postupovali po stanovištích, kde na každém stanovišti byla napsána dvě místa, ze kterých jsme si museli náhodně vybrat, na které budeme pokračovat dále. Posledním stanovištěm tedy byl tábor a nejrychleji se tohoto úkolu zhostil třetí oddíl – tedy oddíl Iron mana.

Po vydatném obědě a odpočinku nás programáci otestovali, jak moc známe superhrdiny, kteří nás tu učí svým schopnostem. Jednotlivě jsme museli projít, co nejrychleji, vědomostními úkoly a správně odpovědět na připravené otázky. V mezi čase jsme si zahráli sporty, a to vybíjenou a přehazku.

Po večerním nástupu a večeři jsme se rychle vysprchovali a připravili na první táborovou diskotéku. Je neuvěřitelné, kolik energie v sobě ty děti pořád mají. Nikdo neseděl, všichni tančili a bavili se. Až nám dospělým bylo líto zapískat večerku a uložit děti do postýlek. Ale je potřeba si pořádně odpočinout na další den a dobrodružství.  

Jídelníček:

snídaně – chléb, máslo, vejce

svačina – banán

oběd – uzená polévka; rizoto

svačina – rohlík, máslo, meloun

večeře – dukátové buchtičky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *