Za pár měsíců tu máme léto a my Vám nyní přinášíme první (nezbytné) informace k letošnímu ročníku.

Přihlášky můžete posílat již nyní. Budeme velice rádi, když tak uděláte, co nejdříve. Máme zkušenosti z minulých let, že na konci února bývá náš tábor již plný! Navíc pak máme možnost se důkladněji připravit na léto, co se týče předzásobení a přizpůsobení programu danému počtu dětí.

Jako každý rok zde bude každý (druhý) den aktualizována kronika, kde jsou umístěny reporty, co jsme daný den dělali, včetně fotek. Abychom Vás navnadili na další rok, tak v sekci Kronika se můžete podívat na fotky z minulých ročníků.
Minulý rok jsme také zavedli sestříhaná videa, kde je sestřih z každého dne, co jsme zažili. Každý (druhý) den je přidáváme na naše facebookové stránky. Budeme samozřejmě přidávat i letošní rok. Budeme rádi, když navštívíte také naše fanouškovské stránky. Sami děti Vám můžou potvrdit, že se každý rok snažíme zdokonalovat a na přípravě tábora si dáváme opravdu záležet.

Děti samozřejmě k internetu nepouštíme – jsou přece na táboře. Rádi jim, ale předáme od Vás vzkazy, které můžete zanechat v Návštěvní knize. Pošlete ale raději pohled nebo dopis – děti mají větší radost!

  • Datum:        16.7.2022 – 30.7.2022
  • Cena:          5 300 Kč – abychom si zachovali stejnou úroveň, na kterou jste všichni zvyklý, tak jsme byli nuceni opět zdražit z důvodu zvýšení nájmu a energií ze strany pronajímatele. Děkujeme za pochopení.
  • Odjezd:        sobota, 16.července 2022; místo a čas odjezdu bude včas upřesněn
  • Příjezd:        sobota, 30.července 2022; místo stejné jako při odjezdu, čas bude upřesněn v den příjezdu
  • Ubytování:   pokoje (chalupa PS Mládí) nebo stany s pevnou podsadou (prosíme o uvedení preferovaného ubytování do přihlášky). Jelikož jsou pokoje uzpůsobené pro menší děti, účastníci od 12ti let budou automaticky ubytovány ve stanech. Děkujeme za pochopení.
  • Strava:         4x denně + pitný režim
  • Program:     pestrý program formou celotáborové hry; doplněné o sporty, výlety, táboření, soutěže, …
  • Platba:         platbu, prosím, proveďte na účet 1033614679/6100 (POZOR – číslo účtu je jiné než v předchozích letech) nejpozději do 21.5.2022 (po telefonické domluvě později). Variabilní symbol uvádějte rodné číslo dítěte.
  • Storno:        v případě neúčasti závazně přihlášeného dítěte, z prokazatelně zdravotních důvodů, bude plátci vrácen účastnický poplatek snížený o 1000 Kč (předzásobení)

V případě nejasností a jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na hlavního vedoucího (viz. kontakty).