Šestý den superhrdinů

19/7/2019

Pátek je takový malý svátek, jak se říká, a protože jsou děti moc šikovní a hlavně hodní, dostali možnost si dnes zajít na nákupy pro nějakou tu odměnu. Nic ale není úplně zadarmo a trénovat se musí pořád, proto cesta do blízkého Javorníka vedla přes Čertovy kazatelny. Pro některé vedoucí to bylo už moc, ale dětem síly nechyběly. (viz video)

Po tak náročném výletě, všichni v odpoledním klidu odpadli a odpolední etapka se hrála v táboře. Tentokrát jsme museli pomoci Spider-Manovi. Byl zrovna na cestě ze školy, když musel náhle zachránit svět a poztrácel přitom všechny své věci. Na dětech tedy bylo dostat se skrz pavučinu a všechny jeho věci zachránit. Taktiky byly různé a souboj velmi vyrovnaný, nejrychlejší byl tým Hulka, ale taky jeden z nejméně obratných, protože se děti často přilepovaly na pavučiny, vítězem se nakonec stal oddíl pod vedením Iron Mana. 

Večer náš tábor opět hostil známou show Tvoje tvář má známý hlas. V kostýmech s nacvičenými choreografiemi nám instruktoři předvedli staré klasiky, modernu a nakonec nesmělo chybět společné vystoupení. Viděli jsme takové písně jako Zvonky štěstí nebo Roar od Katy Perry. Naše hvězdná porota se usnesla, že nejlepší vystoupení předvedl nováček Marek s legendární písní Trezor.  Den to byl nabitý a většina dětí usnula hned po večerce. 

Jídelníček:

snídaně – rohlík, máslo, džem

svačina – jablko

oběd – čočková polévka; smažený salám, brambory

svačina – meloun, rohlík

večeře – chleba, máslo, sýr

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *