Poděkování 2019

Vážení rodiče (prarodiče, sourozenci a všichni, kdo jste v nás vložili důvěru), 

již několik dní jsme zpátky ve svých domovech a já s nostalgií vzpomínám na letošní ročník. 

S nemalou vděčností bych Vám chtěla poděkovat, že jste nám s důvěrou a trpělivostí svěřili Vaše nejcennější ratolesti, a dovolili jste nám, abychom se o ně mohli starat po celých 14 dní. Úkol to byl nelehký, ale tak jako letos zvládli děti stát se superhrdiny, tak doufám, že i my jsme se této výzvy zhostili dobře a, alespoň na pár dní, jsme se stali pro ně superhrdiny.  

Tak jako každý rok je to práce náročná, ale věřím, že se správným týmem lidí, kteří do této práce dají vše a dělají ji s nadšením, dokážete cokoliv. 

Tudíž mé velké díky patří instruktorům a oddílovým vedoucím, kteří svojí péčí o děti zajistili, že se Vám vrátily bez úpalů, omrzlin a zlomenin. Navíc díky nim zažili nenahraditelné a nezapomenutelné okamžiky, které jim už nikdo nikdy nevezme. 

K tomu jim dopomáhali naši programový vedoucí. Díky nim se tyto okamžiky mohli stát skutečností a myslím, že veškerá dětská fantazie byla díky nim naplněna. 

Nesmím také zapomenout na naši největší ochranitelku celého tábora, a tím je zdravotnice. Bez její bezmezné starostlivosti a lásky by našemu táboru pořád něco chybělo.

A s prázdnými břichy bychom těžko došli do konce – takže děkuji paní kuchařce. Letos jsme nejspíš docílili rekordně nejnižšího počtu zbytků v historii našeho tábora!

Pro Vás všechny tedy třikrát DÍKY! DÍKY! DÍKY!

Janošková Monika

hlavní vedoucí LT Uhelná 2019

(zároveň se chci omluvit za letošní absenci denních reportů do kroniky, ale letos nás velmi potrápila technika a internetové a síťové připojení – do příštího roku sjednáme nápravu)