Pokémoní nultý den

Sobota 11/7/2020

Tak konečně jsme tu! Rok utekl jako voda, všichni jsme napjatě čekali, jestli tábor vůbec bude, jak bude vypadat a podaří se nám vše zvládnout. Všechno dopadlo dobře a my se zase po roce sešli s úsměvy a plní očekávání, co nám přinese letošní rok.

Déšť! No to nám to začíná, celá cesta propršená, potrápily nás i zácpy a uzavírky, cesta byla dlouhá, ale dočkali jsme se, v pořádku dorazili a vybalili si. A jaké je teda téma letošního tábora? Nazvala bych ho jedním slovem, mezigenerační. Protože kdo by neznal pokémony!

Děti se dostaly do trenérské akademie a vydali se na strastiplnou cestu k titulu „trenér pokémonů“. Dostalo se jim velké cti a jejich trenéry jsou nejlepší trenéři na světě, vyhlášeni svými úžasnými schopnostmi. Ti jsou připraveni je naučit úplně všechno a vycvičit novou generaci výborných trenérů. Aby dokázali, že je budou učit ti nejlepší, první soutěž byla právě pro ně. Poté, co si vylosovali své svěřence, přišel čas vybojovat si svého patrona. Musím přiznat, že některým trenérům dala soutěž pořádně zabrat a děti poznaly, že letos to nebude tak jednoduché, jak možná očekávaly.

A abych je Vám tedy představila, hlavními patrony našich čtyř oddílů se staly pokémoni: Squirtle, Pikachu, Bulbasaur a Charmander.

PS.: Všem nedočkavým rodičům novinek se velice omlouvám za zpoždění, můj příjezd byl o den odložen a kronika je tedy na světě až teď. Od teď se ale už můžete těšit na každodenní novinky a fotečky.

                                                                                                          Váš kronikář                                                       

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *