Desátý den

21/7/2015

Dnešní ráno začalo jako obvykle. Nejdříve jsme šli na rozcvičku a poté na snídani která se skládala z rohlíku a pomazánky. Na nástupu jsme se dozvěděli, že budeme mít španělskou etapku s býky a krotiteli. Děti šli převléct do pevné obuvi a sportovního oblečení a vydaly se na fotbalové hřiště, kde měly za úkol chytat rozzuřené býky (instruktory), kteří byli rozděleni do několika kategorií od nejhodnějšího do nejrozzuřenějšího. Úkolem dětí bylo pro vlastní oddíl získat co nejvíce čárek na ruku od býků. Etapka byla krátká, ale velice namáhavá jelikož býci se nedali chytit tak snadno. 
Došli jsme do tábora a dali si oběd, což byla zeleninová polévka a vepřový řízek s bramborami. V odpoledním klidu děti odpočívali hlavně ve stínu, jelikož na slunci by jim nejspíš shořely vlasy. Po vydatném odpočinku měly následovat kroužky a sporty, to ale děti něvěděli, že hlavní vedoucí je vysoce akční a poté, co u lomu předchozí týden viděl hasiče vytvářet mraky pěny, neváhal a domluvil se s nimi, aby přijeli k nám do tábora. K překvapení všech dětí tak místo kroužků následovalo řádění v mýdlové pěně a následná sprcha hasičskou hadicí. Aby bylo osvěžení dokonalé, dostaly děti na nástupu ještě zmrzlinu. 
K večeři jsme si dali buchtičky s krémem. Na večerní program byla diskotéka, ale ne tak ledajaká – byla totiž venkovní! Všichni si dobře zatančili, pokochali se vystoupením flamencové tanečnice Lucky a jelikož únava byla veliká, večerka byla už po půl desáté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *