Desátý časoden

24/7/2018

V úterý, po klasických ranních rituálech, děti čekala poslední etapová hra. Stroj času nás přesunul do roku 1918 a to je rok, jak všichni víme, vznikla Československá republika. Našim úkolem bylo vyhraničit si území nového státu a získat tak potřebné pole skládačky. Nejrychleji se to povedlo 4.oddílu. To však bohužel nestačilo ke snížení obrovského náskoku vítězi letošní celotáborové hry. Jak už od začátku název napovídal, vítězem celotáborové hry se stali Emilovi neporazitelné šampioni.
Jelikož jsme měli opravdu nabitý program celé dva týdny, nezbýval moc čas na míčové sporty. Odpoledne bylo potřeba tedy dohrát zbývající zápasy, abychom i v těchto disciplínách zjistili konečného šampiona.
V úterý po večeři si nás zavolali vedoucí a měli jsme za úkol si různě svázat naše dovezená bílá trička. To jsme ještě netušili, jak je s nimi zamýšleno. Po večerním nástupu si nás totiž vedoucí zavolali a rozdali nám krásně barevné trička, podle barev oddílů. A pak už jen nezbývalo nic jiného než zahájit tu nejbarevnější diskotéku v historii našeho tábora. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *