6.mimozemský den

19/7/2013

Šestý den nám opět svítilo sluníčko, a tak jsme se s úsměvy na tvářích protáhli na rozcvičce. Děti měly vydatnou snídani – párek a rohlík, které málem, na nás instruktory a vedoucí oddílu, nezbyly.
Dopolední program byla hra Kubb. Děti ani instruktoři ji neznali, proto jsme se ji učili za chodu =) , a to až do oběda. Tolik nových pravidel a ostré sluníčko nás vysílilo a jediné, co jsme viděli před očima se slinou v koutku bylo vepřo-knedlo-zelo. Mňam 😛
Po poledním klidu jsme šli s dětmi do lomu. Počasí nám opravdu přálo, tak jsme jim ještě dopřáli čvachtání. Hned po návratu do tábora už byla nachystaná další bojovka „Běhavka“. Děti měly najít obrázky s marťany a odnést je na svá stanoviště do obálek.  Aby to neměly tak jednoduché, instruktoři a vedoucí honili děti po táboře a strhávali jim dva fáborky (životy), které měly uvázané na ruce.
Následoval večerní nástup, kde opět byli od rodičů dopisy a balíčky, za které děti vždy předvádí to, co jsi namyslí. ale na nástupu také řešíme trestné body, za které dětem opět vymýšlíme tresty my. Většinou to jsou dřepy, ale také oblíbení kraby a trakaře. Na večeři nás čekala další dobrůtka, špagety s kečupem a sýrem. Dětem moc chutnalo a některé si byly přidat, což nás těší 🙂 .
Protože jsme měli celkem náročný den, na večerní program jsme hráli přehazovanou a novou hru Kubb, kterou se děti naučily. Do večerky jsme instruktoři, vedoucí a další členové  hráli s dětmi přehazovanou na vyřazování. Jde vidět, že máme sportovně založené děti a balonu se nebojí 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *