Druhý den superhrdinů

15/7/2019

Po ranní rutině jsme se odebrali do lesa. Tam nám bylo sděleno, že patronem dnešního dne je jeden z první Avengerů, a tím je Iron man. Mimo jiné, je to také patron třetího oddílu. Ovšem dnes to byl Iron man, kdo potřeboval naši pomoc. Jeho superhrdinský oblek se mu rozpadl na malé kousky do lesa. A tak, pomocí návodu na papíře, jsme poztrácené kousky museli najít a poskládat.

Odpoledne jsme na tuto etapku navázali další hrou. Vyzkoušeli jsme si, jaké to je být v Iron manově kůži (či obleku), a jak je těžké se v jeho obleku pohybovat. Co nejrychleji jsme museli projít/proběhnou/proskákat opičí dráhou.

A co by to bylo za tábor bez táboráku? Večer jsme si tedy oblékli mikiny a odebrali jsme se k ohništi, kde na nás již čekali vedoucí s kytarami. Až do večerky jsme zpívali a hráli hry. A s písní jsme se také později odebrali do postýlek.

Jídelníček:

Snídaně – rohlík, máslo, nutela

Svačina – rohlík

Oběd – zeleninová polévka; sekaná, brambory

Svačina – mrkev

Večeře – zapečené těstoviny

(pokud byste chtěli vidět i nějaká videa, jak se tady děti mají a co celý den děláme, tak jsou na našich facebookových stránkách Letní tábor Uhelná – budeme rádi, když se na nás kouknete i tam)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *