Pokémoní dvanáctý den

Čtvrtek 22. 7. 2020

Pokladovka – celých 14 dní tak obávaná. „Moni a kolik to bude kilometrů?“ „Judi a co když začne pršet?“ „Ondro a bude to jenom do kopce?“ „Emile a co když se ztratíme?“ „Michale a co když mě začnou bolet nohy?“ „Honzo a to jako půjdeme celý den?“ „Dominiku a co je všechno v tom pokladu?“

Věřte mi, tyto otázky se linou celým táborem celých 14 dní. Dlouho tak obávaná a na konci vidíte jen samé spokojené tvářičky. Přijde mi, že všichni jsou tak nadšení ne z těch sladkostí, ale z toho, jak jsou na sebe pyšní, že to tak krásně zvládli. Ostatně i my jsme na ně moc pyšní. 

Na tomto dni nejvíce miluji to, že nevíte, JAK to vlastně celé dopadne. A tak jako každý rok nás vždycky jeden oddíl překvapí. Letos to byl 1.oddíl – vyšel na skoro celodenní tůru jako poslední. Od oddílu, který vyšel jako první měli rozdíl hodinu! A jak to nakonec dopadlo? Podařilo se jim předběhnout dva oddíly a v celotáborové hře skončili na 2.místě. To je naprosto obdivuhodný výkon. 

Všechny děti si zaslouží velkou pochvalu, protože i pro dospělé je pokladovka náročná. Možná více psychicky než fyzicky, ale podařilo se jim děti pořádně motivovat, aby všichni došli v pořádku do tábora a vysloužili si tak toužený poklad. 

Ještě před zaslouženým odpočinkem nás čekalo slavnostní vyhlášení. Bylo také potřeba rozdat všem trenérské licence z celosvětově známé Pokémonové asociace České republiky. Vážně existuje! Od čeho bychom také absolvovali trenérskou akademii, kdybychom nedostali odpovídající licenci.

Váš kronikář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *