14. den v Panemu

Co víc napsat. Poslední den tábora za námi. Olympiádu si všichni moc užili. Klasické disciplíny, jako hod na koš, hod oštěpem, sprint nebo střílení ze vzduchovky nesměly chybět. Možná jsme letos mohli zařadit i lukostřelbu, když to děti tak hezky natrénovaly. Třeba příště. Odpoledne pak probíhalo ve znamení úklidu, balení a smiřování se se zítřejším odjezdem. Uteklo to jako voda. Nikomu se nechtělo věřit, že zítra jedeme domů. Poslední večerní a oficiální nástup byl slavnostnější než před tím. Čekalo nás vyhlašování celotáborové hry i předávání olympijských medailí i vyhlašování sportů. Kromě toho byly všechny děti, vedoucí i zdravotnice jmenováni ke příležitosti vzniku nového demokratického státu jmenování do funkce. Dostali na památku odznak revoluce, jmenovací list i fotku z 1. dne tábora.

Nakonec večeře pod hvězdami na dekách, rautové stoly a promítání fotek. Tábor nám vyplavily slzy. Musím upřímně říct, že snad jediné oko nezůstalo suché. Navzájem jsme si posílali krabici s kapesníčky a prohlíželi si vzpomínky z posledních 14 dnů. Všichni jsme se shodli, že to zase uteklo jako voda. Ale jak řekla naše zdravotnice Sisa, která letos vyhrála i MISS LT Uhelná 2021, kdyby to neuteklo tak rychle, tolik by se nám tu nelíbilo.

Jednu z letošních MISS už znáte. Zdravotnice Sisa si získala srdce všech a stala se tak naší letošní MISS. Její doprovod nebyl nikdo jiný než nová tvář letošního tábora, vedoucí Fanda. Z dětí jsme si zvolili Kevina, za něhož ale přebral cenu jeho brácha Tony, protože chudák Kevin to dojetí nezvládl a utekl nám z pódia. No a za nejsympatičtější a nejoblíbenější dětskou MISS jsme vcelku jednoznačně vybrali Terezku. Která si to zaslouží nejen za svůj krásný, upřímný úsměv, ale i velkorysé srdce a vlídná slova, kterými rozhodně nešetří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *