Pokemoní druhý den

Pondělí 13.7.2020

Počasí nám stále přeje, tak jsme se mohli vydat na první výlet za krásami zdejších hor. Sbalily se batůžky a celá akademie se vydala na výlet na nedaleké Čertovy kazatelny. Nezastavilo nás ani prudké stoupání vzhůru a výhled stál rozhodně za to. Zmoženi výletem se malí trenéři uchýlili k polednímu klidu.

Než jsme se ale mohli přesunout k další hře, muselo se donést dřevo na večerní táborák. S vidinou, ohně, kytary a zpěvu dětem další procházka do lesa vůbec nevadila. Navíc si všichni lámali hlavy nad tím, jak asi budou lovit vodní pokémony v táboře. To by ale museli znát naše pogramáky, ti zvládnout vyčarovat rybník i uprostřed pole. Každý tým chodil postupně lovit pokémony speciálně upraveným prutem.  Nejen při samotném hraní, ale i při večerním táboráku se tato etapka dočkala velkého uznání a asi nám tu roste spousta malých rybářů. Takže rodiče, nakoupit pruty a hurá s dětmi k rybníku, až se Vám zase vrátí.

Večerní táborák nám nachystali vedoucí a o hladký průběh se staral náš ohnivec. Zpívalo se, hrály se hry, které si děti spolu s instruktory nachystaly a vedoucím se dostalo první zpětné vazby, když jsme si sdělovali ty nejlepší a nehorší prozatímní zážitky. Našly se i takové dětičky, kteří táboru zatím neměly co vytknout. A to samozřejmě vždycky potěší. Snad to tak bude i dál.

Táborák se bohužel musel ukončit o chvíli dřív, jinak by nám z dětí, a ostatně i z nás, zbyly jen rampouchy. I přestože sluníčko přes den pálí, v noci se nám hodně ochladí a dlouhé rukávy a mikiny nás neminou. Řádně vyzpívání a očouzení od ohně hurá do postelí, abychom byli připraveni na další den. 

Váš kronikář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *