Pokémoní desátý den

Úterý 21.7.2020

Dopoledne bylo potřeba dohrát sporty a odpoledne jsme hráli dvě etapky. Jelikož jsme získali a pochytali všechny pokémony, je potřeba si je teď rozdělit. Týmy musely vymyslet taktiku, jaké pokémony získají, ale vybojovat ho pak musel každý sám na stanovišti rozdělených podle typu pokémona. Každé stanoviště prověřovalo konkrétní dovednosti související s typem pokémona. Takže třeba u travních pokémonů si děti musely vzpomenout na co nejvíce různých rostlin, bojoví pokémoni zase musí být silní a děti dělaly dřepy na čas. Kdo vyhrál získal pokémona a mohl odpočívat a vymýšlet taktiku, kdo prohrál běžel v dalším kole buď na jiné stanoviště nebo na to stejné a získával dál.

Takto postupně každý získal pokémona, se kterým se mohl zúčastnit pravých pokémoních zápasů. Hrály proti sobě vždy dva oddíly a zahrály si všichni se všema. Podle toho, kdo k programákovi doběhl jako první se určilo, kdo v zápase první útočí a podle tabulek se odečítala část energie poraženému pokémonovi. Nejsilnější tým pokémonů a nejrychlejší nohy měl 1. oddíl, který dne vyhrál.

Protože jsme měli pocit, že nám tu žijí prasátka a neradi bychom vám vraceli plesnivé děti. Vzala je naše hlavní vedoucí na zdravotní krátkou procházku a zbytek večera se uklízelo. Holt diskotéka bude jindy. 

Váš kronikář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *