Pokémoní sedmý den

Sobota 18.7.2020

Jak už to bývá u nás zvykem, prostřední sobota je úklidová. Dopoledne děti uklízely, větraly spacáky, sbíraly odpadky zahrabané pod matracemi a zjišťovaly, co všechno už stihly ztratit. Uklidily si pěkně, to ano, ale večer to na některých místech už rozhodně poznat nebylo. Odpoledne jsem pak v teple a suchu, i protože se kolem nás valila bouřka a střídavě pršelo a hřmělo, ta nás naštěstí minula, ale mokro bylo pořádné, strávili výtvarným kroužkem v konírně.

Děti si vyráběly masky na večerní diskotéku. A i když měly od našich programáků šablonu, jejich fantazie jela na plné obrátky a vytvořily obrovské spektrum nejrůznějších pokémoních masek a škrabošek. Kvůli dešti a mokru jsme zůstali s dětmi v konírně celé odpoledne a hráli jednoduché hry.

Možná to bylo tím deštěm nebo překlápějícím se týdnem, ale jak byly včera děti naprosto úžasné a šikovné, a to vlastně platí celý týden, tak včera se nám otřásal celý tábor. Všichni byli nabití energií, ale naštěstí to aspoň trochu vyskákali na večerní diskotéce. Věřím, že zítra se nám slibované bouřky vyhnou a my se budeme moct pořádně vydovádět venku.

Váš kronikář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *