Poděkování 2018

Vážení rodiče,

tímto bych Vám chtěla poděkovat za Vaši důvěru, kterou jste v nás vložili, když jste se i letos rozhodli pro náš tábor. Věřím, že se Vašim dětem s námi líbilo a doufám, že všechny letošní tváře uvidím i rok nadcházející. Věřte mi, že máte nemalý podíl na tom, jaký náš tábor je a díky Vám se snažíme být každý rok lepší a lepší.
Takhle práce není snadná a dost často vyčerpávající. Ale stačí se kouknout během programu, diskotéky, nebo jen během osobního volna na děti, jak se krásně baví a jsou šťastné. V tu chvíli nám vždycky dojde, proč tohle děláme, a že to pořád stojí za to.
Tím se dostávám k poděkování všem, kteří se letos opět podíleli na organizaci. I letos jsme dokázali, že dokážeme držet pospolu a táhneme za stejný provaz – tudíž i za stejným cílem. Vy všichni jste nedílnou součástí tohoto tábora a bez Vás bych si nedokázala další roky představit.
Poděkování patří instruktorům, protože bez vaší nezastavitelné energie a ztřeštěných nápadů bychom nezažili nikdy tolik legrace.
Díky všem vedoucím, protože bez vaší bezmezné lásky a starostlivosti (a připomínek na nošení kšiltovek nebo dlouhých kalhot) bychom už dávno měli několik úpalů nebo nachlazení.
A co bychom si počali bez našich dvou skvělých programáků? Asi nic. Nejspíš bychom se za těch 14dnů unudili a navíc by k nám už nejspíš nikdo nejezdil.
Oooobrovské poděkování patří našim paním kuchařkám, protože…ten, kdo tvrdí, že na táborech špatně vaří, tak ještě nebyl na tom našem! Do teď mi v hlavně zní věta jednoho nejmenovaného chlapečka, který si šel přidat a na otázku zda to bylo dobrý, odpověď: ‚Ne! Bylo to VY-NI-KA-JÍÍÍ-CÍÍÍÍ!!!‘
Megalomanské díky patří naší zdravotnici Laděnce. Bez ní bychom byli úplně nahraný. Hlavně, co by si děti poděly bez jejich ‚kladňáků‘ za každý snědený knedlík.
A jako poslední poděkování si nechávám pro našeho hlavního vedoucího Davida, který je základním pilířem všech zmiňovaných lidí.
Takže příštímu roku jednou ZDAR a ať ve stejném složení se opět setkáme 🙂 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *