3.kouzelnický den

17/7/2017

Kouzelníci, jako vždy, začali svůj den svižně a s plným nasazením na ranní rozcvičce. Třetí kouzelnický den začali přípravou kostýmů na večerní Halloweenský ples. Přípravy pojali ve velkém stylu. Připravovali si kostýmy z různých látek a upravovali si je dle svého uvážení.
Nebyly by to Bradavice bez Famfrpálu, proto dopoledne také vypukly první zápasy. Děti z počátku byly trošku zmatení, protože Famfrpál je rychlá dynamická hra, ale po chvíli už bylo vidět, že se do toho děti postupně dostaly a budou to pěkně vyrovnané souboje plné napětí. Dále následoval vydatný oběd, kdy si kouzelníci pochutnávali na výborné zeleninové polévce, po které následovala ještě lepší sekaná s bramborem. Jde vidět, že Škola čar a kouzel dává mladým kouzelníkům pěkně zabrat. Paní kuchařky je chválily, že zatím nebyly vůbec žádné zbytky. Po obědě si děti odpočinuly a postupně se připravovaly na odpolední etapovou hru.
Nachystané děti se vydaly do lesa, kde na ně číhal pavouk Aragog. Kouzelníci museli zapojit nejen svaly, ale i mozek a prolézt zapeklitou Aragogovu pavučinu. Celý tým po jednom prolézal za co nejkratší čas z jednoho konce na druhý, aniž by se dotknul pavučiny. S pomocí svých prefektů, kteří pomáhali s taktikou, to všechny koleje zvládly na výbornou. Po náročné hře se děti odebraly do tábora, kde si opět chvíli odpočinuly a mohly jít na večeři. Po večeři se děti oblékly do kostýmů a mohl vypuknout slibovaný Halloweenský ples.
Na bále měl každý svůj kostým, jak děti, tak instruktoři. Navštívili nás pravý profesoři i studenti z Bradavic a mnoho dalších krásných masek. Hrály se dobré písně a tancovalo se do padnutí. Dobrou noc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *