Šestý den

17/7/2015

V pátek bylo před víkendem potřeba doplnit zásoby kokin – ale nebylo to zadarmo, protože děti se musely k pokladně s vysněnými sladkostmi probojovat nejen úzkými uličkami plnými nákupních košíků, ale také lesní cestou přes Račí údolí až do cca 3 kilometry vzdáleného Javorníka. Protože bylo už velké vedro a batohy vážily o kilo více než při cestě tam, jeli jsme nazpátek raději busem. A na oběd – kuře na paprice! Asi nemá cenu opakovat ódy na tento místní vrcholný kulinářský zážitek, přečtěte si raději report z libovolného minulého roku.
Po obědě a poledním klidu jsme šli se šli osvěžit do lomu – voda je letos čistá a teplota tak akorát. Zpět v táboře byla na řadě další etapová hra – bludiště. Děti procházely bludiště z provázků na čas, aby to ale nebylo tak jednoduché, musely jít pozpátku a cestu sledovat pomocí zrcátka a rad ostatních členů oddílu.
Po bludišti se začalo stmívat a byl čas jít spát. Z toho parna byli všichni tak unavení, že za pár minut bylo možné zaslechnout už jen ticho rušené občasným chrápáním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *