8.kouzelnický den

22/7/2017

Sobota začala netradičně, a to sanitárním dopolednem, kdy si děti musely poklidit své stany i pokoje. Celý tábor se po náletu našich šikovných táborníků dal do pucu. Všechny děti se velmi snažily a výsledky z tohoto dopoledne zcela jistě stály za to. Po náročných úklidech se všichni najedli kuřete na smetaně a v poledním klidu se děti sešly a dívaly se v konírně na další díl Harryho Pottera, aby byl pro ně polední klid o trochu zajímavější než normálně.
Odpoledne se táborníci společně s vedoucími vydali k lomu, kde se šli trochu osvěžit do vody, protože bylo velké teplo. Po náročném týdnu, plném etapovek a náročných hrách, to byla příjemná změna. Po koupání se kouzelníci vrátili zpět do tábora, kde byla večeře a trocha osobního volna.
Večer se chystalo něco velmi speciálního, a to televizní soutěž ,,Tvoje tvář má známý hlas‘‘. Instruktoři, programátoři a i někteří vedoucí si nachystali své napodobeniny různých zpěváků a předváděli svá nachystaná vystoupení dětem i návštěvám, které přijely. Jako bonus byla připravena i společná vystoupení, kde všichni účastníci svojí synchronizací, dokázali, že tu opravdu všichni táhneme za jeden provaz. Byly zde celebrity jako Bruno Mars, Katy Perry, Snoop Dogg, Taylor Swift, Jenifer Lopez, Freddy Mercury a spousta dalších. Díky skvělé přípravě (kdy spousta účinkujících bylo připraveno už z domova) se všem dětem vystoupení líbila. A to by nebyla Tvoje tvář, kdyby nám tu chyběla porota. Dorazili předseda Jakub, místopředseda Emil, porotkyně Marťa a vítěz minulé série Ondra. Rozdělení bodů a rozhodnutí o vítězi nebylo pro porotu vůbec lehké, nakonec vše rozhodli body od předsedy Jakuba. Konečným vítězem se stal Bruno Mars alias instruktorka Nikča Zedníková s písní Lazy song. Vítězství to bylo zasloužené, protože Nikča předvedla (s pomocí holek instruktorek) věrnou kopii klipu této písně. Po vyhlášení už zbyl čas jen na zapískání večerky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *