Pokémoní šestý den

Pátek 17.7.2020

Týden utekl jako voda a všechny zásoby jsou snězené. Navíc je čas, konečně zase vyrazit na nějaký ten výlet z tábora. Vydali jsme se tedy všichni na procházku do Javora, dokoupit zásoby sladkostí a slaností. Všichni trošku zmokli, boleli je nohy, ale děti se shodly, že za to sladký to stálo.

Odpoledne a večer se pak točil kolem naší show Uhelná má talent. Dotvářeli se a vylaďovaly oddílová představení i individuální čísla. A v 20:00 show vypukla. Celým večerem nás prováděla moderátorská dvojice Monika a Miladka a i když byla snaha vidět, holky mají před sebou ještě dlouhou cestu, než je budete moci spatřit na obrazovkách. Musím za celou naši profesionální porotu i všechny diváky upřímně říct, že nám večer vyrazil dech. Všichni jsme spíše očekávali jednotvárnější večer, většinou tanec možná zpěv, ale děti nás překvapily a mohli jsme za ten večer vidět přehlídku snad úplně všeho. Od profesionálního tanečního vystoupení 2. oddílu, malého sboru 3. oddílu až po profesionální cirkus 4. týmu. První oddíl si připravil rytmický tanec bez hudebního doprovodu a snažil se hudbu tvořit pomocí těla, povedlo se. V individuálních vystoupení jsme viděli další skvělá taneční čísla, něžný balet i moderní klasiku. Zasmáli jsme se u komediální scénky a nechali se šokovat čtyřmi kouzelnicemi. Ocenili jsme odvahu a nápaditost dětí, protože si celý program připravily a vymyslely skoro bez pomoci. Opravdu byly šikovní a těžko se nám je posílalo přes jejich protesty spát. 

Váš kronikář

PS.: Velice nás to mrzí, ale z technických důvodů Vám nemůžeme ukázat skoro žádná videa z naší talentové show, ale věřím, že Vám to doma děti předvedou rády znova. 

DSC_0038 DSC_0010

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *